آموزش تخصصی
لیزر کیوسوئیچ
پوست

توضیح

کیوسوییچ چیست و چه کاربردی دارد ؟
کیوسوییچ در واقع یک روش برای تولید زمان‌های بسیار کوتاه با انرژی بسیار بالاست ، در این حالت ما میتوانیم از لیزرهای مختلف برای تولید حالت کیوسوییچ استفاده کنیم . لیزر در واقع یک نوع نور است که با یک سری ویژگی‌های خاص نظیر تک فامی یا تک طول موج بودن . ما از لیزرهای مختلف برای درمان انواع مشکلات پوستی استفاده می‌کنیم یکی از این لیزرها لیزر کیوسوییچ است که با ایجاد پالس‌های بسیار کوتاه در حد نانو ثانیه یا پیکو ثانیه با انرژی بسیار بالا برای متلاشی کردن انواع رنگدانه‌های پوستی استفاده می‌شود.

طول موج ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت که توسط رنگدانه‌های سبز ، آبی و تیره جذب دارد. طول موج ۶۹۴ نانومتر یاقوت یا روبی که توسط رنگدانه‌های سبز و آبی جذب دارد‌. طول موج ۱۰۶۴ نانومتر ND.yag که توسط انواع رنگدانه‌های تیره و مشکی جذب فوق‌العاده بالایی دارد و متداول‌ترین و کاربردی‌ترین طول موج برای حذف تتو به شمار می‌رود . طول موج ۵۳۲ نانومتر KTP توسط رنگدانه‌های قرمز و سایر رنگدانه‌ها با تُناژِ گرم مانند زرد ، قرمز ، بنفش ، نارنجی و قهوه‌ای جذب دارد.

کاربردهای لیزر کیوسوییچ چیست ؟

لیزر کیوسوییچ کاربردهای فراوانی در درمان مشکلات پوستی دارد Tattoo removal مهم‌ترین کاربرد آن حذف تتو یا tattoo removal است ، این کار توسط طول موجی که رنگدانه‌های تتو را به خود جذب میکند صورت میگیرد ، هر طول موج توسط رنگدانه‌ی خاصی جذب می‌شود که به این حالت فرآیند جذب انتخابی رنگدانه گفته می‌شود.

کربن‌پیل هالیوودی یا پیلینگ کربن و اما یکی دیگر از طول‌ موج‌های محبوب را در عرصه‌ی جوانسازی با دو طول‌ موج‌ ۱۳۲۰ نانومتر و ۱۰۶۰ نانومتر و ۵۳۲ نانومتر را در دستگاه‌ کیوسوییچ مشاهده می‌کنیم. در گذشته‌های دور برای از بین بردن چربی‌های مازاد و آلودگی‌ها از زغال استفاده‌های زیادی میشد. امروزه از همین ماده برای کاهش چربی اضافی پوست و همینطور آلودگی‌های پوستی استفاده می‌شود. این روش یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌هایی پاکسازی عمقی پوست به شمار می‌رود ، و نتایج شگفت انگیزی برای پوست در بر دارد ، با استفاده از مایع کربن که جذب بسیار بالایی بر روی چربی‌ها و آلودگی‌ها دارد ، روی چربی‌های پوست نفوذ می‌کنیم و با استفاده از لیزر کیوسوییچ این آلودگی‌ها را از روی پوست جمع می‌کنیم ، تا علاوه بر پاکسازی عمیق باعث کاهش منافذ پوست ، کنترل چربی پوست و درمان آکنه و همینطور روشن کنندگی پوست شویم ، نتایج همان لحظه مشاهده می‌شود . از این روش بازیگران هالیوودی قبل از مراسم بزرگ و رفتن روی فرش قرمز استفاده می‌کنند و درخشش پوست خود را روی صحنه‌ها رقم می‌زنند.

فعالیت‌های سها لیزر در استان‌ها

 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در شمال کشور
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان خوزستان
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در اهواز
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان کرمان
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان اصفهان
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان تهران
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان البرز
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در کرج
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان خراسان رضوی
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در مشهد
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان گیلان
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان مازندران
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان هرمزگان
 • برگزاری دوره‌ی کیوسوئیچ در بندرعباس
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان آذربایجان غربی و شرقی
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در کرمانشاه
 • برگزاری دوره‌ی لیزر کیوسوئیچ در استان لرستان

پشتیبانی

برای دوره آموزشی لیزر کیوسوییچ یک گروه پشتیبانی تشکیل می‌شود. در این گروه پشتیبانی، اساتید دوره و مدیران آکادمی عضو می‌باشند و پاسخگوی سوالات و درخواست های هنرجویان عزیز خواهند بود
پشتیبانی مجموعه (سُها لیزر) بصورت نامحدود برای شما عزیزان خواهد بود و همچنین شما عزیزان میتوانید از مشاوره های رایگان برای خرید تجهیزات پزشکی و زیبایی بهره ببرید.

حذف لکه‌ها ، کک و مک

با استفاده از طول موج ۵۳۲ نانومتر میتوانیم رنگدانه‌های ناشی از کک و مک را از بین ببریم ، در واقع این رنگدانه‌ها توسط لیزر کیوسوییچ متلاشی شده و توسط سیستم ایمنی بدن دفع می‌شوند و نتایج بعد از یک الی دو جلسه در درمان ، خود را نشان می‌دهند.

درمان عروق عنکبوتی یا spider veins

درمان با استفاده از طول موج ۵۳۲ نانومتر در لیزر کیوسوییچ اتفاق می‌افتد ، عروقی که بر روی سطح اپیدرم ایجاد شده و باعث نازیبایی پوست شده‌اند با این روش قابل حذف هستند.

جوان سازی پوست

یکی دیگر از روش‌های متداول برای جوان سازی استفاده از طول موج ۱۰۶۴ نانومتر است که جذب خوبی بر روی کروموفور آب دارد، این طول موج با جذب آب ، درمان مناسبی برای از بین بردن چین و چروک های پوستی به شمار می‌رود.

درمان لکه‌های شرابی یا portwine

یکی از مشکلات پوستی ایجاد لکه‌های شرابی در بدو تولد است که بعد از بررسی این لکه‌ها توسط درماتولوژیست روش‌های مختلفی برای از بین بردن آن وجود دارد یکی از این روش‌ها استفاده از لیزر کیوسوییچ با طول موج ۵۳۲ نانومتر است

درمان ملاسما

ملاسما یکی دیگر از مشکلات پوستی هست که بر اثر تغییرات هورمونی و جمع شدن رنگدانه ها در یک قسمت از پوست بوجود می‌آید. در این روش با استفاده از طول موج ۱۰۶۴ نانومتر رنگدانه ها را در عمقِ لایه‌ی دوم پوست ( درم ) متلاشی می‌کند.

عناوین آموزش لیزر کیوسوییچ در سُها لیزر

آشنایی با آناتومی پوست
نحوه‌ی مشاوره کلاینت ( مشاوره کننده )
بررسی شرایط بالینی کلاینت
آگاه کردن کلاینت از عوارض احتمالی
انتخاب طول موج مناسب برای درمان
آشنایی با علائم مهم و نحوه‌ی رفع عوارض احتمالی
آشنایی با مراقبت های بعد از کیوسوییچ

بخش عملی آموزش کیوسوییچ

آشنایی با فرآیند کیوسوییچ
آموزش کار با دستگاه
آموزش تنظیمات دقیق دستگاه
مشاوره انتخاب بهترین و بروزترین دستگاه کیوسوییچ مناسب با شرایط هنرجویان عزیز

مزایا دوره کیوسوییچ

بهره‌گیری از تدریس اساتید معروف پوست و زیبایی
آموزش تئوری به همراه آموزش عملی و کارورزی
مشاوره تخصصی ورود به بازار کار
مشاوره تخصصی خرید کیوسوییچ
ارائه گواهینامه بین‌المللی قابل ترجمه
معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت آزمون فنی و حرفه‌ای و دریافت مدرک رسمی در صورت تمایل هنرجو ( هزینه جداگانه )